ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
สแควร์ 6061 อลูมิเนียมหัวจุก Truss กล่องระบบมัดแสงสว่างสำหรับประสิทธิภาพ
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
ในร่ม T6 อลูมิเนียม Spigot Truss Lighting Stage หลังคา Truss System
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Custom Club อลูมิเนียมหัวจุกกล่องมัดสำหรับโคมไฟในร่ม
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
เวทีคอนเสิร์ตกล่องไฟอลูมิเนียมมัดระบบ 15m เส้นผ่านศูนย์กลาง
| หมายเลขรุ่น: | SOS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
สีดำ 400 มม. * ม้วนอลูมิเนียมชุบสแควร์ขนาด 400 มม. สำหรับโชว์อัตโนมัติ
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
|---|---|
| การเชื่อมต่อ: | สายฟ้า |
| สี: | สีดำสีเงินสีแดง ฯลฯ |
6082 T6 อลูมิเนียมเวทีไฟ Truss Systems สแควร์ Spigot 0.5m - 4m
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 290 x 290 มม |
| ความยาว: | 0.5-4m |


