ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
โชว์รูมอลูมิเนียมพับเก็บได้อัตโนมัติสีดำ FT5295 รหัสสินค้า 10 กก. / เมตร
| ชื่อสินค้า: | Truss พับ |
|---|---|
| ขนาดของหลอด: | 50 * 4mm |
| ขนาดของโครงถัก: | 1-4 เมตร, 520 x 950 มม |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
ทรัสอลูมิเนียมทรงสี่เหลี่ยมเพื่อความปลอดภัยน้ำหนักเบาสำหรับงานปาร์ตี้
| ผลิตภัณฑ์: | SQS287 โครงเหล็กเดือยอลูมิเนียม |
|---|---|
| วัสดุท่อ: | 6061-T6 |
| ท่อหลัก: | 50*3มม |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Party Bolt อลูมิเนียมวงเวียน Truss สำหรับคอนเสิร์ตคาบาเร่ต์รูปดาวห้ามุม
| หมายเลขรุ่น: | TRS287 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082/6061-T6 |
| ขนาดมัด:: | 287*287 มม. |
รูปดาวห้ามุม 6082 T6 มัดอลูมิเนียมสำหรับงานปาร์ตี้
| หมายเลขรุ่น: | TRS287 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082/6061-T6 |
| ขนาดมัด:: | 287*287 มม. |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


