ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| วัสดุมัด: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
| ฟังก์ชัน: | หน้าจอ LED แขวนลำโพง Line arrey และผ้าพื้นหลัง |
290mm Exhibit Aluminium Spigot Truss สำหรับกิจกรรมในร่ม
| หมายเลขรุ่น: | SQS290 |
|---|---|
| วัสดุ: | อะลูมิเนียม 6061-T6/6082-T6 |
| หลอดหลัก: | เส้นผ่านศูนย์กลาง 50*3mm |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
6061 โครงหลังคาอลูมิเนียมนิทรรศการ Truss System เส้นผ่านศูนย์กลาง 1 เมตร
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
Custom 6082 โครงหลังคาอลูมิเนียม Truss น้ำหนักเบา Truss
| หมายเลขรุ่น: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
เครื่องหมุนและยก อลูมิเนียมหมุนวงกลม
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061 T6 |
|---|---|
| หน้าตัดโครงถัก: | 400 x 400มม. |
| ความยาว: | ปรับแต่ง |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


