ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
Concert Roof Stage Aluminum Spigot Truss 50×3 Mm Tube Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | ตามคำขอของคุณ |
| มีรูป: | ดาว, รูปหัวใจ, รูปร่างผิดปกติ (ปรับแต่ง) |
เชื่อมโยงเดี่ยวอลูมิเนียมจุก Truss Goalpost ยืนแสง Protable แสดง
| เป็น: | อลูมิเนียมมัด |
|---|---|
| รูปร่าง: | ลิงก์แบบเดี่ยวหรือแบบคู่ |
| การใช้งาน: | แขวนหน้าจอ LED, ลำโพง Line arrey และผ้าพื้นหลัง |
ทรัสพับลำโพงอลูมิเนียมสีเงินทนสำหรับงานแสดงโฆษณา
| การใช้งาน: | งานอีเว้นท์ นิทรรศการ โฆษณา งานแต่งงาน |
|---|---|
| บริการ: | 24 ชั่วโมง |
| สี: | เงินหรือ OEM |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
ลำโพงแบบถอดได้และทนทาน Truss Heavy Duty โลโก้ที่กำหนดเอง
| การใช้งาน: | งานอีเว้นท์ นิทรรศการ โฆษณา งานแต่งงาน |
|---|---|
| บริการ: | 24 ชั่วโมง |
| สี: | เงินหรือ OEM |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


