ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
มู่ลี่อลูมิเนียมพับได้ Truss Party Speaker
| พิมพ์: | มัดหนัก |
|---|---|
| ขนาดของท่อ: | 50*4mm |
| ขนาดของโครง: | 1-4 ม. , 520 x 950 มม. |
White Aluminium Spigot Truss ขนาด 50 x 3 มม. สำหรับร้านอาหาร Seaside Holiday
| ชื่อสินค้า: | Spussy Truss |
|---|---|
| ขนาดของหลอด: | 50 * 3mm |
| ขนาดของโครงถัก: | ที่กำหนดเอง |
เส้นผ่านศูนย์กลางด้านนอก 6 เมตรวงกลม Truss 300mm / Heavy Duty 12 Inch Square Truss
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 300 X300 มม |
| ความยาวของวงกลม: | 4 - 12 เมตร |
CE Heavy Duty Aluminum Box Truss Durable Assemble 24mc Max Span
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| สี: | เงิน, ดำ, แดง |
|---|---|
| ชื่อสินค้า: | มัดหัวจุก |
| Span: | 16mm |


