ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| ชื่อสินค้า: | มัดหัวจุก |
|---|---|
| ขนาดของท่อ: | 50 * 3mm |
| ขนาดของระบบมัด: | ที่กำหนดเอง |
ท่อทนไฟอลูมิเนียม Spigot Dj Truss สำหรับขาตั้งนิทรรศการ
| แบบอย่าง: | SQS |
|---|---|
| สี: | สีดำ,สีเงินหรือตามคำขอของลูกค้า |
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082-T6/6061-T6 |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082 T6 อลูมิเนียมโพสต์เป้าหมายนำหน้าจอ / ผ้าพื้นหลังยืนนั่งร้านระบบ TUV
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| ใบสมัคร: | จัดงานแต่งงาน, นิทรรศการ, บริษัท , พิธี |
Heavy Duty 520mm - 760mm Aluminium Spigot Truss สำหรับงาน
| ชื่อผลิตภัณฑ์: | หัวจุก Truss |
|---|---|
| ขนาดของท่อ: | 50*3mm |
| ขนาดของระบบมัด: | กำหนดเอง |
โครงอลูมิเนียมโคมไฟคอนเสิร์ต OEM ประกอบอย่างรวดเร็ว
| รุ่น NO.: | SQS290 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| สี: | เงิน, ดำหรือกำหนดเอง |
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |


