ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
หน้าจอแขวนเสากลางโพสต์ Truss อลูมิเนียม Dragon Bolt Truss
| ชื่อผลิตภัณฑ์: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; ทรัสโพสต์เป้าหมาย; Banner Tru |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082-T6/6061-T6 |
| สี: | เงิน, ดำหรือตามความต้องการของคุณ |
Party Bolt Circular Truss อลูมิเนียมสำหรับคอนเสิร์ต / คาบาเร่ต์รูปดาวห้ามุม
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 300 X300 มม |
| ความยาวของวงกลม: | 4 - 12 เมตร |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Indoor / Outdoor Square Truss Aluminium Spigot Truss for Celebrations 290 * 290 mm
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | SPIGOT |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| ชื่อสินค้า: | มัดหัวจุก |
|---|---|
| สี: | เงิน, ดำ |
| ระยะ: | ม. 16 |
1m เส้นผ่านศูนย์กลาง 6082 อลูมิเนียม Spigot Truss Hot Truss Tower System
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
Square Triangle Beam Circular Aluminum Lighting Truss Exhibition Dj Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


