ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
เวทีคอนเสิร์ต 300 มม. สกรูอลูมิเนียมสแควร์ Truss 0.5 Meter -4 Meter
| ส่วน Truss: | 300x 300 มม |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
| ความยาว: | 0.5-4m |
Custom Global Truss Goal Post Aluminum 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |


