ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
รูปดาวห้ามุม 6082 T6 มัดอลูมิเนียมสำหรับงานปาร์ตี้
| หมายเลขรุ่น: | TRS287 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082/6061-T6 |
| ขนาดมัด:: | 287*287 มม. |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Folding Step Bench Working Platform Aluminum Layer Truss Protable Work Bench
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
6082 โครงนั่งร้านอลูมิเนียมแบบพกพาปรับได้ม้านั่งทำงาน
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082-T6 |
|---|---|
| ขนาด: | (W) 750X (L) 1800/2000 / 2500MM, (W) 1350X (L) 1800/2000 / 2500MM |
| หลอดหลัก: | 50 * 4mm 50 * 3mm 50 * 2 มม |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| สี: | เงิน, ดำ, แดง, เหลือง |
| มีรูป: | วงกลม |
ที่จอดรถพับเหตุการณ์กลางแจ้ง, 12m * 18m, ผ้าใบ, หลังคา, อลูมิเนียม
| แบบ: | เต็นท์ |
|---|---|
| บริการ: | ตลอด 24 ชั่วโมง |
| สี: | เงินหรือ OEM |
มอเตอร์ไฟฟ้าหมุนอลูมิเนียม Spigot Truss Stands แสงสีดำ 1.5m 2m
| รูปร่าง: | วงกลม |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
| สี: | สีดำ / ขาว (คุ้นเคย) |
ชั้นป้องกันการลื่นไถลชั้นหลังคานั่งร้านตึงเครียดสภาพอากาศแย่
| ข้อกำหนดปกติ: | 1 * 2 ม. 1.22 * 2.44 ม |
|---|---|
| ความสูงที่มีอยู่: | H0.8 - 1.2M |
| การใช้งาน: | จัดงานแสดงนิทรรศการโฆษณางานแต่งงาน |


