ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| วัสดุมัด: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
| ฟังก์ชัน: | หน้าจอ LED แขวนลำโพง Line arrey และผ้าพื้นหลัง |
T6 Protable พับ Workbench แผ่นโครงอลูมิเนียม Truss
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| สี: | ดำ, เงิน |
| การบรรจุ: | กล่องหรือถุงฟอง |
Truss Truss หลังคาที่กำหนดเอง International Custom ติดตั้งอลูมิเนียม Light Stand แสดงนิทรรศการอย่างกว้างขวาง
| วัสดุ: | อลูมิเนียมนานาชาติ 6082 |
|---|---|
| Truss Shape: | สี่เหลี่ยมจัตุรัสสี่เหลี่ยมผืนผ้า |
| ขนาด Truss: | 287-1000mm |
หมุนวงกลม Truss อลูมิเนียม Trussing หลังคา Hang - Domes / Balls 8 ส่วน
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 300 X300 มม |
| ความยาวของวงกลม: | 18 เมตร |


