ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
สิ่งกีดขวางการควบคุมฝูงชนวัสดุอลูมิเนียมสำหรับงานหนักสำหรับโครงการขนาดใหญ่
| ชื่อผลิตภัณฑ์: | อุปสรรคการควบคุมฝูงชน |
|---|---|
| วัสดุ: | อะลูมิเนียม 6061-T6/6082-T8 |
| สี: | เงิน, ดำหรือกำหนดเอง |
6082 T6 อลูมิเนียมเวทีไฟ Truss Systems สแควร์ Spigot 0.5m - 4m
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 290 x 290 มม |
| ความยาว: | 0.5-4m |
Bolt อลูมิเนียม Truss แสง Trussing 520x1000 มม. สำหรับการแสดงรถยนต์ 4700kg ความปลอดภัยที่ใหญ่ที่สุดในการโหลด
| ท่อหลัก: | เสริมกำลัง 50x3 มม |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
| รูปร่าง: | รูปสี่เหลี่ยมผืนผ้ารอบ |
สิ่งกีดขวางการควบคุมฝูงชนแบบอลูมิเนียมตรงน้ำหนักเบาเพื่อความปลอดภัย
| ชื่อผลิตภัณฑ์: | อุปสรรคการควบคุมฝูงชน |
|---|---|
| วัสดุ: | อะลูมิเนียม 6061-T6/6082-T8 |
| สี: | เงิน, ดำหรือกำหนดเอง |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss 6082-T6 Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |


