ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss square ] การจับคู่ 908 ผลิตภัณฑ์.
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Natural Silver T6 Aluminum Spigot Truss For Outdoor Big Events 24m Max Span
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |
Durable Triangular Truss , Aluminum Spigot Truss Lighting Trusses Customized Shape
| Material: | 6082-T6 Aluminum Alloy |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
287mm X 287mm โครงถักอลูมิเนียมสำหรับหน้าจอ / จอแสดงผล Advertsing กลางแจ้ง
| แบบ: | มัดอลูมิเนียม SQS 287 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
ทนทานต่อการกัดกร่อนของอะลูมิเนียม 6082 อลูมิเนียม
| แบบ: | SQS4560 มัดหัวจุก |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
287mm Spigot Aluminium Truss System สำหรับนิทรรศการคอนเสิร์ต
| หมายเลขรุ่น: | SQS287 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061/6082-T6 |
| สี: | เงินหรือ OEM |
เวทีคอนเสิร์ต Roof Truss อลูมิเนียม Outdoor TUV Non - Rust Fireproof 450x450 mm
| วัสดุ: | อลูมิเนียมนานาชาติ 6082 |
|---|---|
| ชื่อ: | Stage Truss ดนตรีเวที |
| ด้านบน: | มีหลังคาพร้อมเต็นท์ |
Concert Aluminium Truss With Roof for Outdoor Event Stage Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
Music Concert Aluminium Stage Roof Truss For Indoor Outdoor Event
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |


