ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss square ] การจับคู่ 908 ผลิตภัณฑ์.
Black Silver Red Lighting Spigot Truss 3mm Thickness Aluminum 6082-T6
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
3mm Thickness Sports Meeting Aluminium Trusses Black Silve Red
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Aluminum Box Truss for Sports Meeting , stage lighting truss
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
6082 T6 Aluminium Goal Posts Led Screen / Background Cloth Stand Truss System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Application: | Wedding, Exhibition, Company, Ceremony |
Flexible Truss Fitting Book Corner Aluminum Alloy 6082 T6 Truss Angle Hinge Section
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082-T6 |
|---|---|
| สี: | เงิน / ดำ / แดง |
| การเชื่อมต่อ: | สกรู / กลอน / หัวจุก |
อุปกรณ์เสริมกระดานประกอบการที่มีประสิทธิภาพสูง สําหรับโครงการก่อสร้างชั้นสูง
| ความทนทาน: | มีความทนทานสูงและใช้งานได้ยาวนาน |
|---|---|
| ความเข้ากันได้: | เข้ากันได้กับระบบมัดส่วนใหญ่ |
| ระยะทาง: | หัวจุก Truss |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Square Truss For Club , Acceleration And Deceleration Operation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
520mm X 760 Aluminum Spigot Truss Customized Stage Truss System For Festival Activity
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
โครงสกรูสำหรับเวทีกลางแจ้ง / เหตุการณ์ที่ปลอดภัย
| แบบ: | มัดอลูมิเนียม SQS 5276 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |


