ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss square ] การจับคู่ 908 ผลิตภัณฑ์.
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| โครงอลูมิเนียม: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| ทรัสเลเยอร์: | ท่อเหล็ก 48.3 มม |
| การใช้งาน: | กลางแจ้งหรือในร่ม |
Waterproof Aluminum Speaker Truss Stand Welding Outdoor Vocal concert Celebration
| การใช้: | Vocal concert, Celebration, Show, Modern fancywork |
|---|---|
| ชนิด: | โครงลำโพงและอลูมิเนียม |
| ใบสมัคร: | ในร่มและกลางแจ้ง |
6082 Aluminum Square Truss Bolt Concert Stage Trussing Silver SQB300 Code
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Heavy Duty Screw Stage Aluminum Square Truss For Outdoor Promotion Show
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Suit for: | Outdoor,Gymnasium |
| Size: | 520x1000x1000/2000/3000mm |
ที่ขายดีที่สุดที่กำหนดเองชั้น Truss Heavy Duty ขาตั้งลำโพงดีเจ 520x1000 MM
| โครงอลูมิเนียม: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| ทรัสเลเยอร์: | ท่อเหล็ก 48.3 มม |
| การใช้งาน: | กิจกรรมและโครงการกลางแจ้ง |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


