ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss square ] การจับคู่ 908 ผลิตภัณฑ์.
รางสี่เหลี่ยมอลูมิเนียมเบาสําหรับงานภายในและภายนอก
| สินค้า: | โครงสลักเกลียวอลูมิเนียม SQB300 |
|---|---|
| วัสดุท่อ: | 6061-T6 |
| ท่อหลัก: | 50*3มม |
กล่องสี่เหลี่ยมอัลลูมิเนียมความแข็งแรงสูงสําหรับระบบยกไฟฟ้า
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061 T6 |
|---|---|
| หน้าตัดโครงถัก: | 400 x 400มม. |
| ความยาว: | 0.5m-4m |
โครงสร้างสแควร์อลูมิเนียมที่สามารถปรับปรุงได้ สําหรับความต้องการและความต้องการเฉพาะเจาะจงของคุณ
| รุ่น NO.: | ตรม.290 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6061-T6 |
| รูปทรง: | สี่เหลี่ยม |
เวทีอลูมิเนียมหนา Trussing หลังคา Trusses กลางเหตุการณ์การแข่งขันกีฬาโอลิมปิก
| ชุด: | ชุดไฟขนาดกลางน้ำหนักเบา |
|---|---|
| มัด: | อลูมิเนียมมัด |
| เส้นผ่านศูนย์กลางของ Truss หลัก: | 50mm |
305X305 mm Thomas Aluminum Square Truss Bolt Welding L shape 648kg
| Package: | carton box |
|---|---|
| Connector: | bolt/ screw |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
LED Lighting Aluminum Box Truss 12m - 30m Square Oblong Triangle
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |


