ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| วัสดุ: | อลูมิเนียมระหว่างประเทศ 6082 |
|---|---|
| ชื่อ: | โครงหลังคาหลังคาเพลง |
| ด้านบน: | มีหลังคาพร้อมเต็นท์ |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| ชื่อ: | โครงหลังคาอลูมิเนียมหลังคา |
|---|---|
| ประโยชน์: | ความสะดวกสบายและการขนส่งสะดวก |
| มาตรฐาน: | รับรอง TUV, ISO9001 |
โครงหลังคาเวทีรีไซเคิลได้ 6082 ระยะสูงสุด 12 ม. สำหรับงานกลางแจ้ง
| วัสดุ: | อินเตอร์เนชั่นแนล อลูมิเนียม 6082 |
|---|---|
| ชื่อ: | ทรัสอลูมิเนียม ทรัสหลังคาเวทีดนตรี |
| การใช้งาน: | สำหรับงานก่อสร้างงานแสดงสินค้า ฟิตติ้งร้านค้า และเวทีคอนเสิร์ต |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |


