ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Trussing โลหะ 450mm Stage Truss แสดง Auto แสดง 18 เมตรระยะสูงสุด
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 450mm |
| ความยาว: | 0.5-4m |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Speaker Trussing Layer Truss Steel Background For Outdoor Concert
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Advantage: | Stable, Convenient for transsport |
| Size: | Customized |
Stage Trussing Event Truss Steel Outdoor For Concert Background
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| สี: | เงิน, ดำ, แดง, เหลือง |
| มีรูป: | วงกลม |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
มัดลำโพงยืนแสดงหลังคา
| แบบ: | มัดอลูมิเนียมสี่เหลี่ยมเดือย |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| การใช้งาน: | นั่งร้านแสงสำหรับตกแต่ง |


