ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ spigot aluminium stage truss ] การจับคู่ 315 ผลิตภัณฑ์.
290 * 290mm 6082 T6 โครงอลูมิเนียมสี่เหลี่ยมสำหรับการเฉลิมฉลอง
| หมายเลขรุ่น: | SQS290 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061-T6 |
| ขนาด: | 290*290mm |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
โครงหลังคาอลูมิเนียมสีเงินระบบสเตริโอ Truss สำหรับงานตกแต่ง
| แบบ: | มัดหลังคาเวที |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| การใช้งาน: | นั่งร้านแสงสำหรับตกแต่ง |
เวทีหลังคามุงหลังคาอลูมิเนียมหลังคาโค้งมิดชิด
| แบบ: | มัดหลังคาเวที |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| การใช้งาน: | นั่งร้านแสงสำหรับตกแต่ง |
Custom Background Layer Stage Truss Scaffolding Tube Diameter 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
สามเหลี่ยม Tubular ท่อ Girder หลอดไฟอ่อนเหล็ก Truss แบนหลังคา 500 mm X 600 mm
| แบบ: | มัดหลังคาเวที |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| การใช้งาน: | นั่งร้านแสงสำหรับตกแต่ง |
แท่นวางอลูมิเนียมพับได้ Trussing 50 × 4 mm tube สำหรับงาน Heavy Duty Event
| ขนาดของโครงถัก: | 1-4m |
|---|---|
| ชื่อสินค้า: | Truss พับ |
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| เชื่อมต่อ: | สายฟ้า / สกรู |
|---|---|
| บรรจุภัณฑ์: | กล่องกระดาษ |
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |


