ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ 290mm aluminum spigot truss ] การจับคู่ 367 ผลิตภัณฑ์.
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
อลูมิเนียมกล่องเดือยกล่อง Truss โครงสร้าง Stage Truss Systems
| หมายเลขรุ่น: | SQS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
ระบบสแตนเลสอลูมิเนียม สปิโกตสแตนเลสสําหรับการแสดงภายนอก
| รุ่นหมายเลข: | SQS287 |
|---|---|
| ความยาว: | 1ม./2ม./3ม./4ม |
| ท่อหลัก: | 50*3มม./50*2มม |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | 300 X300 มม |
| มีรูป: | ดาว, รูปหัวใจ, รูปร่างผิดปกติ (ปรับแต่ง) |
ระบบโครงหลังคาอลูมิเนียมทรงเหลี่ยม Heavy Duty 50*3มม
| หมายเลขรุ่น,: | SQB300 |
|---|---|
| สี: | ดำ, เงินหรือ OEM |
| วัสดุ: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ 6082-T6/6061-T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | ตามคำขอของคุณ |
| มีรูป: | ดาว, รูปหัวใจ, รูปร่างผิดปกติ (ปรับแต่ง) |


