ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
Anticorrosive 6082 T6 Aliminum Box Truss 287mm -1000mm TUV / CE for Car Show
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| สินค้า: | มัดอลูมิเนียมหัวจุก |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
| รูปร่างทรัส: | สแควร์, เป็นรูปสี่เหลี่ยมผืนผ้า, สามเหลี่ยม |
ส่วนประกอบ Truss อลูมิเนียม Square Layher Truss กับ Truss พับเวที
| สินค้า: | มัดอลูมิเนียมสลักเกลียว SQB 4560 |
|---|---|
| วัสดุท่อ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
โครงนั่งร้านอลูมิเนียมน้ำหนักเบาพร้อมการเชื่อมต่อสกรูหัวจุก
| แบบอย่าง: | เวทีมัด |
|---|---|
| วัสดุ: | 6061-T8 |
| การใช้งาน: | มัดไฟสำหรับตกแต่ง |
จอแสดงผลปรับระดับ Truss Line อาร์เรย์ลำโพงดีเจยืน 48.6mm
| ชื่อสินค้า: | โครงถักชั้น |
|---|---|
| ขนาดของหลอด: | 48.3mm |
| ขนาดของโครงถัก: | ที่กำหนดเอง |
เชื่อมโยงเดี่ยวอลูมิเนียมจุก Truss Goalpost ยืนแสง Protable แสดง
| เป็น: | อลูมิเนียมมัด |
|---|---|
| รูปร่าง: | ลิงก์แบบเดี่ยวหรือแบบคู่ |
| การใช้งาน: | แขวนหน้าจอ LED, ลำโพง Line arrey และผ้าพื้นหลัง |
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |


