ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss square ] การจับคู่ 908 ผลิตภัณฑ์.
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Outdoor Triangular Folding Truss Customized 4mm Thickness Fast Installation
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| เครื่องหมาย: | Ledika |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
| สี: | เงินดำทองหรือกำหนดเอง |
6082 Durable Aluminum Square Bolt Truss Outdoor Concert Stage Trussing Silver
| เชื่อมต่อ: | สายฟ้า / สกรู |
|---|---|
| บรรจุภัณฑ์: | กล่องกระดาษ |
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | ตามคำขอของคุณ |
| มีรูป: | ดาว, รูปหัวใจ, รูปร่างผิดปกติ (ปรับแต่ง) |
Safety Square T6 มัดอลูมิเนียมเดือยสำหรับการแสดงดนตรี
| รุ่น NO.: | SQS290 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| สี: | เงิน, ดำหรือกำหนดเอง |
เส้นผ่านศูนย์กลาง 15 เมตร Spigot Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
6082 ตะแกรงสแควร์ Truss อลูมิเนียม Boxtruss Trussing เวทีเงินธรรมชาติ
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
|---|---|
| โรงงาน: | กวางเจา จีน |
| ขนาดของ Truss: | 400x450mm |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |


