ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss parts ] การจับคู่ 1350 ผลิตภัณฑ์.
กล่องอลูมิเนียมน้ำหนักเบาอลูมิเนียม Quadrate Truss Indoor กรีน 16m ระยะ 2m / 3m / 4m Length
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
|---|---|
| ท่อหลัก: | 50x3mm |
| ร่วมกัน: | 50 * 25 มม. เสริมกำลังสี่เหลี่ยม |
ขาตั้งจอ LED Truss Tower System
| วัสดุ: | เหล็ก |
|---|---|
| ความสูงสูงสุด: | 6 เมตร |
| ขนาด: | H2.2 * * * * * * * * 0.65 0.55M |
Removable Truss Tower System แผ่นยกฐานเหล็กเสริม / แท่นฐานยึด Truss Square
| ความสูง: | 60mm * 80mm |
|---|---|
| วัสดุ: | เหล็ก |
| ความหนา: | 3mm |
อุปกรณ์สแตนเลส Trussing Tricking อลูมิเนียมเบา B010 การปรับสกรู
| เปลวไฟวัสดุ: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| เปลวไฟหนา: | 3mm |
| สี: | เงิน / ดำ |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
1m 2m 3m Screw Aluminum Square Truss Systems 250x250 mm 3kg per meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Exhibit Truss Heavy Duty Box Aluminum Spigot 20m - 40m Span
| Thickness of Main Tube: | 4mm |
|---|---|
| Diameter of Main Tube: | 50mm |
| Usage: | Hang audio, speaker,lighting |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Square Silver 287 / 450 Stage Lighting Truss Aluminum 18m Span For Exhibition
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


