ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss parts ] การจับคู่ 1350 ผลิตภัณฑ์.
รางไฟหนัก รางหลังคาฉากอลูมิเนียม สําหรับงานใหญ่
| รุ่น NO.: | SQS5276 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6061-T6/6082-T6 |
| รูปทรง: | สี่เหลี่ยม/สามเหลี่ยม/วงกลม |
เหลี่ยมเหลี่ยมเหลี่ยมเหลี่ยมสแควร์ Circular Truss อลูมิเนียม 300X300 มม. สำหรับคอนเสิร์ต
| ขนาด Truss: | 300 X300 มม |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
| ความยาวของวงกลม: | 4 - 12 เมตร |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
6082-T6 Aluminum Truss Folding Box Truss Heavy Duty Foldable Truss 520 x 470mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| เครื่องหมาย: | Ledika |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
| สี: | เงินดำทองหรือกำหนดเอง |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| เชื่อมต่อ: | สายฟ้า / สกรู |
|---|---|
| บรรจุภัณฑ์: | กล่องกระดาษ |
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |


