ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss parts ] การจับคู่ 1350 ผลิตภัณฑ์.
2 Meter Screw Square Truss Speaker Lighting Stands 6m - 18m 16 Degrees Hardness
| Mini Order: | 1 set |
|---|---|
| Material: | Steel or Aluminum Truss |
| Name: | Speaker Truss |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Silver , Black , Red Aluminum Square Truss Segments Corners 2 - 6 Way Square Corner
| Code: | SQB30-2Z |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Concert Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Bolt Truss Customized Shape
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Matt Black Aluminium Spigot Truss สำหรับงานคอนเสิร์ตในร่ม, ระบบ DJ Truss
| สี: | เงิน, ดำ, แดง |
|---|---|
| ชื่อสินค้า: | มัดหัวจุก |
| ระยะ: | 16mm |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| ชื่อสินค้า: | มัดหัวจุก |
|---|---|
| สี: | เงิน, ดำ |
| ระยะ: | ม. 16 |
100 มม. - 1010 มม. สลักเกลียวอลูมิเนียมนั่งร้านสี่เหลี่ยมจัตุรัส SGS รับรอง CE
| สินค้า: | มัดอลูมิเนียม SQB 400 |
|---|---|
| วัสดุท่อ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
ลำแสงเวทีแสงเฟรมทาวเวอร์อลูมิเนียมมัดหัวจุกหลายวัตถุประสงค์
| แบบ: | SQS มัดหัวจุก |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| หลอดหลัก: | 50 * 3mm |
ระบบเสียง Truss Tower Stand Stage น้ำหนักเบา
| วัสดุ: | เหล็ก |
|---|---|
| สี: | สีดำ สีเงิน หรือ OEM |
| ชื่อผลิตภัณฑ์: | ระบบไฟโครงหลังคาหมุนได้, เวทีคอนเสิร์ตกลางแจ้งราคาถูก Truss ระบบ Truss Tower แบบยก, โครงนั่งร้านอลูม |


