ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ truss parts ] การจับคู่ 1350 ผลิตภัณฑ์.
รางไฟฉายเวที รางไฟฉายเวที รางไฟฉายเวที DJ รางไฟฉายเวที พร้อมหลังคาสําหรับคอนเสิร์ต
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6061 |
|---|---|
| ชื่อ: | ทรัสอลูมิเนียม ทรัสหลังคาเวทีดนตรี |
| การใช้งาน: | สำหรับงานก่อสร้างงานแสดงสินค้า ฟิตติ้งร้านค้า และเวทีคอนเสิร์ต |
Single ลำโพง TUV A ลำโพง Truss Tower อลูมิเนียม 6082 เส้นผ่านศูนย์กลางของสปิตเซอร์Φ50mm
| บริษัท: | ผู้ผลิตในประเทศจีน |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
| ชนิด: | Truss Display |
แท่นวางอลูมิเนียม TUV Square Truss Lighting ขนาด 20 x 2 มม. Brace Tube
| ชื่อสินค้า: | Spussy Truss |
|---|---|
| ขนาดของหลอด: | 50 * 3mm |
| ขนาดของโครงถัก: | ที่กำหนดเอง |
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| โครงอลูมิเนียม: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| ทรัสเลเยอร์: | ท่อเหล็ก 48.3 มม |
| การใช้งาน: | กลางแจ้งหรือในร่ม |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


