ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ roof lighting aluminium stage truss ] การจับคู่ 178 ผลิตภัณฑ์.
โครงอลูมิเนียมโคมไฟคอนเสิร์ต OEM ประกอบอย่างรวดเร็ว
| รุ่น NO.: | SQS290 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| สี: | เงิน, ดำหรือกำหนดเอง |
1m เส้นผ่านศูนย์กลาง 6082 อลูมิเนียม Spigot Truss Hot Truss Tower System
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Custom Club อลูมิเนียมหัวจุกกล่องมัดสำหรับโคมไฟในร่ม
| รุ่น NO.: | TRS287/387 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082-T6/6061-T6 |
| รูปร่าง: | วงกลม |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
TUV อลูมิเนียมสแควร์ TrussTriangle หลังคา Trussing ระบบ 500mm - 4000mm
| ขนาดท่อ: | 50 * 3mm |
|---|---|
| น้ำหนัก: | 6 กก. ต่อเมตร |
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาดมัด: | ตามคำขอของคุณ |
| มีรูป: | ดาว, รูปหัวใจ, รูปร่างผิดปกติ (ปรับแต่ง) |


