ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ aluminum square truss ] การจับคู่ 905 ผลิตภัณฑ์.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss / Conical Trusses 6 Way Box Corner Stage Truss Systems
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
100 ฟุตอลูมิเนียม Truss พับที่ใหญ่ที่สุด Span Silver ดำกลางแจ้ง
| ชื่อสินค้า: | Truss พับ |
|---|---|
| ขนาดของหลอด: | 50 * 4mm |
| ขนาดของโครงถัก: | 1-4 เมตร, 520 x 950 มม |
Adjusting Conical Trusses Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
อลูมิเนียมยืนนั่งร้านระบบทาวเวอร์
| วัสดุ: | เหล็ก |
|---|---|
| ทาง: | คู่มือการใช้งาน / เครื่องใช้ไฟฟ้า |
| ขนาด: | H2.2 * * * * * * * * 0.65 0.55M |
6061-T6 อลูมิเนียม เครื่องยางสําหรับการสว่าง อุปกรณ์เสียง
| รุ่น NO.: | SQS287 |
|---|---|
| วัสดุ: | 6061-T6/6082-T6 |
| รูปทรง: | สี่เหลี่ยม/สามเหลี่ยม/วงกลม |
Lightweight Truss Goal Post Aluminum Trussing With Bolt Spigot Assemble Way
| Product Name: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
ความเบา 6061 T6 6082 อลูมิเนียม เครื่องยางสําหรับ DJ
| รุ่นหมายเลข: | SQS287 |
|---|---|
| ความยาว: | 1ม./2ม./3ม./4ม |
| ท่อหลัก: | 50*3มม./50*2มม |
หมุนวงกลม Truss อลูมิเนียม Trussing หลังคา Hang - Domes / Balls 8 ส่วน
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 T6 |
|---|---|
| ขนาด Truss: | 300 X300 มม |
| ความยาวของวงกลม: | 18 เมตร |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


