ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaทรัสจะสะดวกในการติดตั้งและลบ
คำหลัก [ trussing aluminium ] การจับคู่ 461 ผลิตภัณฑ์.
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Concerts Studio Sliver Aluminum Square Truss 400mm Bolt Truss Aluminium
| Connector: | bolt / screw |
|---|---|
| Package: | carton/bubble bag |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
กล่องอลูมิเนียมความทนทานทนทาน Truss Indoor / Stage Square Bolt Truss ขนาดเล็ก
| การขนส่ง: | ความสะดวกสบาย |
|---|---|
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082 |
| โรงงาน: | เลอ |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
ไนท์บาร์หมุนอลูมิเนียมจุก Truss / Circular แสง Truss ประหยัดพลังงาน
| วัสดุ: | อลูมิเนียม 6082-T6 |
|---|---|
| หลอดหลัก: | 50x3mm |
| ท่อรั้ง: | 25 * 3mm |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor Events Solid Engineering Aluminum Spigot Truss Max Span 18 mm
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Length: | 0.5-4m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
คอนเสิร์ตกลางแจ้งโครงหลังคาอลูมิเนียมนั่งร้านมือถือ
| แบบ: | อลูมิเนียมสี่เหลี่ยมนั่งร้าน |
|---|---|
| วัสดุ: | 6082 |
| การใช้งาน: | นั่งร้านแสงสำหรับตกแต่ง |


